Hamamelis-Homaccord (iniekcje) - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Lek homeopatyczny stosowany w takich chorobach żył, jak: zastój żylny, żylakowatość podudzi, zakrzepowe zapalenie żył.

Dawkowanie:

Domięśniowo, podskórnie, śródskórnie lub dożylnie. Częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Jak każdy lek, Hamamelis-Homaccord może powodować działania niepożądane. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy natychmiast powiadomić lekarza.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych, dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.