Slim Coffee Espresso - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco podczas kuracji odchudzających. Zawarte w preparacie składniki korzystnie wpływają na perystaltykę jelit, wspomagają metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej, hamują uczucie głodu. Ponadto dzięki zawartości kofeiny niweluje zmęczenie i pobudza.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 łyżeczki (6 g) proszku należy zalać gorącą wodą i dobrze wymieszać. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.   Uwaga! Nie przekraczać zalecanej dawki 3 filiżanek dziennie. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.