Bittner Oryginalne Zioła Szwedzkie - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Podstawowe informacje
Skład wyciąg z korzenia ostryżu plamistego
wyciąg z manny
wyciąg z korzenia arcydzięgla
teriak
wyciąg z mirry
wyciąg z korzenia dziewięćsiłu
wyciąg z korzenia goryczki
wyciąg z gałki muszkatołowej
wyciąg z korzenia lukrecji
wyciąg z owoców anyżu gwiaździstego
wyciąg z naowocni pomarańczy
wyciąg z ziela piołunu
wyciąg ze skórki gorzkiej pomarańczy
wyciąg z kwiatów goździków
wyciąg z korzenia omanu
wyciąg z pieprzu kubeba
wyciąg z ziela drapacza
wyciąg z kwiatów dziewanny
wyciąg z korzenia galangi
wyciąg z korzenia imbiru
wyciąg z ziela centurii
wyciąg ze skórki pomarańczy słodkiej
wyciąg z ziela Achillea moschata
wyciąg z korzenia kosaćca
wyciąg z korzenia tataraku
Postać płyn
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Działanie uzupełnia dietę w składniki poprawiające trawienie
Zamów w doz.pl Bittner Oryginalne Zioła Szwedzkie, tonik, 500 ml

Wskazania:

Uzupełnia dietę w składniki wspomagające trawienie.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 łyżeczka (5 ml) 3 razy dziennie przed lub po posiłku. Preparat nie zawiera alkoholu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, nadciśnienie. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.