×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

YerbaSlim - zastosowanie, działanie i opis

Podstawowe informacje
Skład yerba mate
Postać płyn
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Dietetyka
Działanie uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania do stosowania

Suplement diety. Preparat polecany dla osób w trakcie odchudzania się, z nadwagą, z problemami przemiany materii, na diecie w celu złagodzenia uczucia głodu a także dla osób pragnących utrzymać prawidłową masę ciała.

Dawkowanie

Doustnie. 1 fiolkę dziennie przed głównym posiłkiem. Przed otwarciem fiolkę należy wstrząsnąć. Zawartość fiolki rozpuścić w szklance wody.

 

Podczas kuracji odchudzających zaleca się stosowanie preparat przez okres 2-3 miesięcy. Przy problemach z przemianą materii zaleca się stosowanie preparatu przez okres co najmniej 6 miesięcy. Natomiast dla osób które chcą utrzymać prawidłową masę ciała zaleca się stosowanie profilaktyczne preparatu przez okres co najmniej 1 miesiąca, a następnie powtarzać stosowanie preparatu okresowo.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.