×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

HyalDiet - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplement diety. W profilaktyce i regeneracji chrząstek stawowych. Preparat polecany m.in. dla osób aktywnych fizycznie, uprawiających sport rekreacyjnie i/lub wyczynowo, po kontuzjach stawów oraz osób wieku starszym.

Dawkowanie

Doustnie. 2 fiolki dziennie. Zaleca się przyjmowanie jednej fiolki rano, drugiej wieczorem. Przed otwarciem fiolkę należy wstrząsnąć. Preparat przyjmować po rozpuszczeniu w szklance wody.

 

Osobom aktywnie fizycznym i uprawiającym sport rekreacyjnie zaleca się stosowanie preparatu profilaktycznie przez okres 1-2 tygodni, a następnie powtarzać stosowanie preparatu w okresach zwiększonej aktywności fizycznej. Osobom uprawiającym sport wyczynowo oraz osobom w wieku starszym zaleca się stosowanie preparatu przez okres co najmniej 2 tygodni.

 

Aby działanie preparaty było długotrwałe, zaleca się zażywać go przez dłuższy okres czasu.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.