×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

OmegaPlatinum - zastosowanie, działanie i opis

Podstawowe informacje
Skład olej rybi
Postać kapsułki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Działanie uzupełnia dietę w kwasy tłuszczowe omega-3

Wskazania do stosowania

Suplement diety. Uzupełnienie codziennej diety w składniki niezbędne dla zachowania dobrej kondycji układu sercowo-naczyniowego. Suplementacja preparatem omega-3: zmniejsza ryzyko powstania skrzepu na ściankach naczyń krwionośnych, podwyższa poziom HDL (dobrego) cholesterolu i obniża poziom szkodliwych tłuszczów, pomaga w obniżeniu ciśnienia krwi oraz wywiera pozytywny wpływ na zachowanie prawidłowego rytmu serca. Polecany szczególnie osobom, których dieta jest uboga w oleje ryb morskich.

Dawkowanie

Doustnie. 1 kapsułka dziennie, podczas posiłku.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.  

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy przyjmujesz leki o działaniu przeciwzakrzepowym stosowanie preparatu OmegaPlatinum należy skonsultować z lekarzem.

 

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w ciąży i okresie karmienia piersią.