Multi-Tabs Active Power - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplement diety. Uzpuełnienie codziennej diety w witaminy i minerały oraz składniki pobudzające, w tym guaranę, kofeinę i żeń-szenia. Polecany szczególnie w okresach zwiększonego wysiłku fizycznego i umysłowego, stanach obniżonej koncentracji, spadku nastroju, nadmiernej senności.

Dawkowanie:

Doustnie.1 tabletka dziennie, najlepiej rano, po posiłku, rozpuścić w 1/2 szklanki chłodnej wody.   Preparat przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz choroby układu sercowo-naczyniowego.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w ciąży i okresie karmienia piersią.