×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Normolinum czyste jelita - zastosowanie, działanie i opis

Podstawowe informacje
Skład inulina
błonnik
łuski nasion babki jajowatej
len mielony
Postać proszek
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Działanie uzupełnia dietę w błonnik

Wskazania do stosowania

Suplement diety. Uzupełnienie codziennej diety w błonnik pokarmowy niezbędny do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego. Wspomagająco podczas diety odchudzającej (nie tylko ułatwia wypróżnianie, ale również przedłuża uczucie sytości po posiłkach). Preparat polecany szczególnie osobom które prowadzą siedzący tryb życia, żyją w stresie, niezdrowo się odżywiają, mają problem z nadwagą, cierpią na zaparcia.

Dawkowanie

Doustnie. 3 razy dziennie po 2 łyżeczki - spożywać bezpośrednio lub wypić po zmieszaniu z zimnym lub gorącym płynem, najlepiej pół godziny przed posiłkiem. Każdą porcję należy popić co najmniej szklanką płynu (wody, soku lub mleka).

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.