Ginseng 500 Żeńszeń & Miód - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Podstawowe informacje
Skład sproszkowany korzeń żeń-szenia
miód
Postać płyn doustny
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Działanie korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację
wzmacnia organizm

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany przede wszystkim osobom narażonym na wzmożony wysiłek fizyczny, intelektualny oraz w okresie rekonwalescencji.

Dawkowanie:

Doustnie. Zaleca się przyjmowanie 1 fiolki, raz dziennie, najlepiej przed śniadaniem.   Uwaga! Lekkie zmętnienie oraz nieznaczny osad są naturalnym zjawiskiem w produktach roślinnych.   Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom poniżej 6 roku życia.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na ktróykolwiek ze składników preparatu, nadciśnienie tętnicze.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.