Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

NeoMag Forte (MG B6 Forte) - zastosowanie i działanie

Podstawowe informacje
Skład jony magnezu witamina B6 (pirydoksyna)
Postać tabletki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Działanie uzupełnia dietę w magnez i witaminę B6
PREPARATY PODOBNE
Maglek B6, tabletki, 50 szt

Promocja

Bestseller

Maglek B6, tabletki, 50 szt

9.99 zł 12.58 zł
Magne T Mix Formuła, tabletki, 60 szt

Promocja

Magne T Mix Formuła, tabletki,

9.99 zł 13.37 zł
Slow-Mag B6, tabletki powlekane dojelitowe, 50 szt
Zdrovit Magnum, magnez + witamina B6, tabletki 50 szt.
Magnesium B6 Polfa Łódź, tabletki, 60 szt
OFERTA PORTALU doz.pl
NeoMag Forte, tabletki, 30 szt.

Promocja

NeoMag Forte, tabletki, 30

7.49 zł 8.62 zł
NeoMag Forte, tabletki, 50 szt.
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Polecany jest w okresie zwiększonej podatności na stres, nauki, nasilonej pracy umysłowej, intensywnego wysiłku fizycznego.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Niekiedy przemijające nudności i biegunka.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, blok przedsionkowo-komorowy serca, zaburzenia funkcji nerek, miastenię (nużliwość, osłabienie siły mięśniowej).   Gdy przyjmujesz inne preparaty zawierające magnez, wapń, antybiotyki z grupy tetracyklin, związki żelaza i fluoru, doustne leki przeciwkrzepliwe, lewodopę.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

NeoMag Forte, tabletki, 30 szt. NeoMag Forte, tabletki, 50 szt.

Preparaty podobne:

Maglek B6, tabletki, 50 szt Magne T Mix Formuła, tabletki, 60 szt Slow-Mag B6, tabletki powlekane dojelitowe, 50 szt Zdrovit Magnum, magnez + witamina B6, tabletki 50 szt. Magnesium B6 Polfa Łódź, tabletki, 60 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Magnez łagodzi stres

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.