Elancyl Global Silhouette - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco podczas kuracji odchudzającej w celu oczyszczenia organizmu z toksyn (w ciągu dnia - płyn) oraz redukcji tkanki tłuszczowej (wieczorem-proszek).

Dawkowanie:

Doustnie. Roztwór do picia: 10 ml koncentratu rozcieńczyć w jednej szklance wody. Tak przygotowany roztwór pić raz dziennie. Proszek: 1 saszetka dziennie. Saszetka zawiera proszek do samodzielnego spożycia lub w połączeniu innym produktem spożywczym np. jogurtem.   Uwaga! Preparat zawiera źródło fenyloalaniny.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.