Lacton Forte - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplement diety. Uzupełnianie układu pokarmowego w korzystną florę jelitową po kuracji antybiotykowej. Wspomagająco przy leczeniu biegunki. Ograniczenie niekorzystnego wpływu substancji i dorobnoustojów na przewód pokarmowy.Wspomagająco w celu utrzymania prawidłowej mikroflory jelitowej oraz wzmocnienia odporności układu pokarmowego (ograniczenie ryzyka zasiedlenia przez niekorzystne drobnoustroje przewodu pokarmowego). Regulacja częstotliwości wypróżnień.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 kapsułki dziennie podczas lub po posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolowiek ze składników preparatu.   Gdy przyjmujesz leki przeciwgrzybicze. Nie należy stosować razem z lekami przeciwgrzybiczymi.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią mogą stosować preparat wyłącznie po konsultacji z lekarzem.