Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

4 Flex - zastosowanie i działanie

Podstawowe informacje
Skład hydrolizat kolagenu
Postać proszek
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna Medycyna sportowa
Działanie uzupełnia codzienną dietę w kolagen
PREPARATY PODOBNE
Olimp Flexagen, proszek 12 g, 30 saszetek

Promocja

Olimp Flexagen, proszek 12 g,

88.99 zł 111.35 zł
Normaflex, preparat żelowy, 5 g, 30 saszetek

Promocja

Normaflex, preparat żelowy, 5

20.99 zł 35.06 zł
Orton Flex, proszek do rozpuszczania, 30 saszetek
Orton Flex, kapsułki, 30 szt

Promocja

Orton Flex, kapsułki, 30 szt

19.99 zł 25.29 zł
4 Flex Sport, proszek, 30 saszetek
4 Flex, proszek, 30 saszetek
MediStav Rebuild, proszek, 5 g, 30 saszetek
OFERTA PORTALU doz.pl
4 Flex, proszek, 30 saszetek
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w kolagen.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 100ml wody, dobrze wymieszać i wypić. Zaleca się regularne stosowanie preparatu przez dłuższy okres czasu (minimum 3 miesiące). Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W ciąży i okresie karmienia piersią stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

4 Flex, proszek, 30 saszetek

Preparaty podobne:

Olimp Flexagen, proszek 12 g, 30 saszetek Normaflex, preparat żelowy, 5 g, 30 saszetek Orton Flex, proszek do rozpuszczania, 30 saszetek Orton Flex, kapsułki, 30 szt 4 Flex Sport, proszek, 30 saszetek 4 Flex, proszek, 30 saszetek MediStav Rebuild, proszek, 5 g, 30 saszetek

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Dolegliwości stawowe u małych dzieci - czy to możliwe?

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.