GlucoNorm - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplement diety. Preparat uzupełnia dietę w składniki pomagające utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Preparat jest zalecany osobom z podwyższonym poziomem cukru we krwi, z cukrzycą typu II (występującą często w wieku dojrzałym) oraz z nadwagą i otyłością. Preparat nie zastępuje prawidłowej diety cukrzycowej oraz odpowiedniej ilości ruchu. Suplement diety nie może zastąpić leków przepisanych przez lekarza.

Dawkowanie:

Doustnie, trzy tabletki dziennie, przed posiłkami.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.  Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.