Senomag - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplement diety. Senomag to produkt zawierający specjalną kompozycję składników pomocnych w zaburzeniach snu wynikających ze stanów napięcia i niepokoju oraz sytuacji stresowych.

Dawkowanie

Doustnie. 1 - 2 kapsułki dziennie na około 30 min przed snem.

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie należy stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.

 

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś ciąży, a także gdy karmisz piersią. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.