Senomag - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplement diety. Senomag to produkt zawierający specjalną kompozycję składników pomocnych w zaburzeniach snu wynikających ze stanów napięcia i niepokoju oraz sytuacji stresowych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 - 2 kapsułki dziennie na około 30 min przed snem.   Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie należy stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś ciąży, a także gdy karmisz piersią. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.