No-Scar (kapsułki) - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Uzupełnia codzienną dietę w składniki korzystnie wpływające na prawidłową gęstość i wytrzymałość tkanki kostnej. Ponadto proszek perłowy stosowany regularnie wykazuje właściwości nurikosmetyczne: działa antystarzeniowo i przeciwzmarszczkowo, rozświetla skórę, przydając jej blasku. Sprzyja regeneracji komórek, przyspiesza procesy metaboliczne. Działa odmładzająco. Stymuluje procesy redukowania rozstępów, cellulitu oraz blizn. Właściwości te można wykorzystywać do wspomagania działania kosmetyków o podobnym przeznaczeniu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 kapsułki dziennie po posiłku. Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) stanowi 30% dziennego zapotrzebowania na wapń.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.