×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Slim 15 - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplement diety. Wspomagająco podczas kuracji odchudzających. Zawarte w preparacie składniki wspomagają m.in. spalanie tłuszczy, oczyszczanie organizmu z toksyn oraz zmniejszające apetyt.

Dawkowanie

Doustnie. Faza uderzeniowa: 1 saszetkę dziennie i 1 tabletka 3 razy dziennie. 1 tabletka rano, w południe i wieczorem na początku posiłku, popijając szklanką wody oraz 1 saszetka po uprzednim rozpuszczeniu 1,5 litra wody. Tak przygotowany roztwór należy pić regularnie przez cały dzień. Natomiast w fazie stabilizacji zaleca się przyjmowanie 1 saszetki dziennie ( 1 saszetka do rozpuszczenia w 1.5 litra wody i do picia regularnie przez cały dzień).

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.