Slim 15 - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco podczas kuracji odchudzających. Zawarte w preparacie składniki wspomagają m.in. spalanie tłuszczy, oczyszczanie organizmu z toksyn oraz zmniejszające apetyt.

Dawkowanie:

Doustnie. Faza uderzeniowa: 1 saszetkę dziennie i 1 tabletka 3 razy dziennie. 1 tabletka rano, w południe i wieczorem na początku posiłku, popijając szklanką wody oraz 1 saszetka po uprzednim rozpuszczeniu 1,5 litra wody. Tak przygotowany roztwór należy pić regularnie przez cały dzień. Natomiast w fazie stabilizacji zaleca się przyjmowanie 1 saszetki dziennie ( 1 saszetka do rozpuszczenia w 1.5 litra wody i do picia regularnie przez cały dzień).   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.