×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Urinal Akut - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Urinal Akut przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania przez osoby dorosłe, jako preparat wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.

Urinal Akut to suplement diety, w którym zastosowano innowacyjną technologię pozyskiwania wyciągu z żurawiny w formie Hi-PAC. Gwarantuje to odpowiednią ilość proantocyjanidyn (PAC). Naukowo dowiedziono działanie zawartych w nim substancji czynnych, które przyczyniają się do usuwania z przewodów dróg moczowych bakterii, w szczególności E. coli.

Dawkowanie

Doustnie. 2 tabletki dziennie.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Preparat może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią po konsultacji z lekarzem.