Intim-X - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Preparat polecany mężczyznom, którzy mają problemy seksualne (słaba erekcja, oziębłość płciowa). Dla młodych mężczyzn, którzy chcą przeżyć intensywniej chwilę intymnych zbliżeń.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułkę na około godzinę przed intymnym zbliżeniem na pusty żołądek lub, co najmniej 2-3 godziny po ostatnim posiłku.   Uwaga! Działanie preparatu INTIM-X można odczuć stosunkowo szybko (po około 30 minutach od chwili połknięcia kapsułki). Czas jego działania jest uzależniony od kondycji fizycznej i psychicznej osoby stosującej ten preparat i wynosi od 4 do 48 godzin.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadrważliwość na składniki preparatu, nadmiernie wysokie ciśnienie tętnicze, choroby serca, cukrzycę.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.