Oculobon - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Preparat ziołowo - witaminowy polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na oczy. Polecany osobom pracującym przy komputerze, w złych warunkach oświetleniowych, mającym problemy z widzeniem o zmierzchu oraz osobom starszym i chorym na cukrzycę.

Dawkowanie:

Doustnie. Należy spożywać 2 razy dziennie po 1 kapsułce.   Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy też przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Nie zaobserwowano działań niepożądanych przy zalecanym dawkowaniu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na jakikolwiek składnik. Preparat jest przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosownie w okresie ciąży i laktacji skonsultować z lekarzem.