Strongline Vision Eye Drops (krople do oczu) - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Podstawowe informacje
Skład ekstrakt z propolisu
ekstrakt z czarnej borówki
ekstrakt z aloesu
Postać krople do oczu
Kategoria Wyroby medyczne
Specjalności Okulistyka
Działanie łagodzi zmęczenie oczu

Wskazania:

Łagodzenie podrażnień oczu wywołane przez czynniki środowiskowe takie jak klimatyzacja, centralne ogrzewanie, pyły oraz długotrwałe oglądanie telewizji, praca przed monitorem komputera czy wytężanie wzroku podczas jazdy samochodem. Stany pogorszenia ostrości widzenia oraz bolesność powiek będące objawami zmęczenia oczu.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. 1 kropla do każdego oka. Stosować 3-4 razy dziennie. Po otwarciu ampułkę należy zużyć w ciągu 24 godzin.   Uwaga! Nie zaleca się stosować podczas noszenia soczewek kontaktowych.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.