Slimcontrol - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie. Zawarte w preparacie składniki pomagają kontrolować wagę w ramach diety zwiększając uczucie sytości a tym samym redukując apetyt.

Dawkowanie:

Doustnie. Przyjmować po 3-5 kapsułki 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem popijając szklanką wody. Na początku leczenia należy przyjmować 3 kapsułki przed każdym posiłkiem. W zależności od uczucia sytości można zwiększyć dawkę do 5 kapsułek przed posiłkami.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwości na łuski babki jajowatej, chorobowe zwężenia przewodu pokarmowego, niedrożności jelit, ciężką do uregulowania cukrzycę.   Gdy przyjmujesz inne leki. Wchłanianie innych równocześnie przyjmowanych leków może być opóźniona.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.