NucleVital Q10 Complex - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco w celu: pozyskania energii niezbędnej dla poprawy jakości życia oraz zoptymalizowania działania mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych, wzmocnienia i regeneracji struktury skóry, spowolnienia procesów starzenia. Ponadto w stanach zaburzeń wydolność organizmu (przemęczenie, stres psychiczny i fizyczny, niedożywienie organizmu) oraz podczas przyjmowania środków leczniczych aby poprawić naturalną obronę organizmu oraz poprawić efekty kuracji.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli od 2 kapsułek na dobę. Zaleca się przyjmowanie kapsułki pół godziny przed lub co najmniej godzinę po posiłku, tak aby zapewnić najlepsze wchłanianie substancji aktywnych.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią preparat można stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.