×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

NucleVital Q10 Complex - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplement diety. Wspomagająco w celu: pozyskania energii niezbędnej dla poprawy jakości życia oraz zoptymalizowania działania mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych, wzmocnienia i regeneracji struktury skóry, spowolnienia procesów starzenia. Ponadto w stanach zaburzeń wydolność organizmu (przemęczenie, stres psychiczny i fizyczny, niedożywienie organizmu) oraz podczas przyjmowania środków leczniczych aby poprawić naturalną obronę organizmu oraz poprawić efekty kuracji.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli od 2 kapsułek na dobę. Zaleca się przyjmowanie kapsułki pół godziny przed lub co najmniej godzinę po posiłku, tak aby zapewnić najlepsze wchłanianie substancji aktywnych.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią preparat można stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.