Biocol Omega 3.6.9 - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

BIOCOL OMEGA 3.6.9 jest preparatem zawierającym starannie dobrany kompleks Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT). Z uwagi na to, że kwasy te nie mogą być wytwarzane przez organizm człowieka, należy je uzupełniać w pożywieniu lub w postaci suplementów diety. Kwasy omega 3, 6, 9: pomagają obniżyć poziom LDL ( złego cholesterolu) i trójglicerydów, a zwiększyć poziom HDL ( dobrego cholesterolu ); są niezbędne dla prawidłowej pracy mózgu oraz centralnego układu nerwowego; wspomagają pracę serca i działanie układu krążenia; wspomagają utrzymanie właściwego ciśnienia tętniczego; chronią układ trawienny; podnoszą odporność; wpływają dobroczynnie na skórę i włosy; pomagają łagodzić stany zapalne stawów i kręgosłupa; wpływają na lepsze samopoczucie; wspomagają odchudzanie.

Dawkowanie:

Doustnie. Przyjmować 1 kapsułkę dziennie przed obiadem lub kolacją. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.