×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Energia Maxx - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Preparat stanowi uzupełnienie diety w kofeinę (zarówno naturalną z guarany jak i syntetyczną) oraz składniki aktywne korzenia żeń-szenia. Kofeina działa pobudzająco na układ nerwowy i mięśniowy, zwiększa sprawność myślenia, poprawia koncentrację, znosi senność, ułatwia kojarzenie, i rozjaśnia umysł. Korzeń żeń-szenia jest znanym i cenionym surowcem wzmacniającym i ogólnie tonizującym. Wpływa korzystnie na zdolność koncentracji, sprzyja zwiększaniu tolerancji na pokonywanie stresu i wysiłku fizycznego. Wspomaga naturalną odporność organizmu. Korzeń żeń-szenia polecany jest jako uzupełnienie diety w stanach zmęczenia i osłabienia koncentracji. Produkt wpływa korzystnie na witalność organizmu.

Dawkowanie

Doustnie. 1 kapsułka 3 razy dziennie.

 

Uwaga! Preparat zawiera kofeinę. Nie zaleca się przyjmowania preparatu na noc.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy.