Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Cynk (Walmark) - zastosowanie i działanie

Podstawowe informacje
Skład cynk
Postać tabletki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Dermatologia i wenerologia Medycyna rodzinna
Działanie uzupełnia dietę w cynk
PREPARATY PODOBNE
Bio-Cynk, tabletki, 30 szt.
Cynk Organic Naturtabs Fresh Mint, tabletki do ssania, 50 szt.
Cynk Plus A, kapsułki twarde, 100 szt
Cynk, tabletki, 10 mg, (Colfarm), 30 szt

Promocja

Cynk, tabletki, 10 mg,

4.99 zł 5.49 zł
Olimp Chela-Cynk, kapsułki, 30 szt.

Promocja

Bestseller

Olimp Chela-Cynk, kapsułki, 30

6.49 zł 11.56 zł
OFERTA PORTALU doz.pl
Cynk, 15 mg, tabletki, (Walmark), 100 szt

Promocja

Cynk, 15 mg, tabletki,

23.99 zł 29.80 zł
Cynk, 15 mg, tabletki, (Walmark), 30 szt

Promocja

Cynk, 15 mg, tabletki,

8.49 zł 10.71 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety o cynk.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie po posiłku. Uwaga! Produkt zawiera substancję słodzącą. Spożycie w nadmiernych ilościach może spowodować efekt przeczyszczający. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Cynk, 15 mg, tabletki, (Walmark), 100 szt Cynk, 15 mg, tabletki, (Walmark), 30 szt

Preparaty podobne:

Bio-Cynk, tabletki, 30 szt. Cynk Organic Naturtabs Fresh Mint, tabletki do ssania, 50 szt. Cynk Plus A, kapsułki twarde, 100 szt Cynk, tabletki, 10 mg, (Colfarm), 30 szt Olimp Chela-Cynk, kapsułki, 30 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.