Memobon - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe ukrwienie mózgu, pamięć, koncentrację oraz prawidłowe funkcjonowanie narządu słuchu i równowagi. Przeciwdziała zmęczeniu. Polecany jest osobom wyczerpanym fizycznie i psychicznie wskutek przepracowania, stresu oraz intensywnego uprawiania sportu a także osobom starszym.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułkę dziennie w godzinach rannych.   Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.   Gdy przyjmujesz leki zmniejszające krzepliwość krwi (zawarty w preparacie ekstrakt z miłorzębu może nasilać działanie leków przeciwzakrzepowych).   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.