×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Bust-up - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplementacja diety w składniki korzystnie wpływające na jędrności biustu. Preparat polecany dla kobiet powyżej 18 roku życia, które chcą mieć bardziej jędrny i pełny biust, dla kobiet w okresie menopauzy, po karmieniu piersią oraz dla kobiet, które nie mają pełnego biustu z innych przyczyn.

Dawkowanie

Doustnie. Zalecana dzienna dawka wynosi 4 tabletki (2 tabletki rano i 2 wieczorem). Nie należy przekraczać dawki 4 tabletek na dobę. Zażywać bezpośrednio przed albo w trakcie jedzenia, popijając co najmniej 1/2 szklanki wody. W razie trudności z połknięciem tabletki, można ją rozkruszyć.

 

W zdecydowanej większości przypadków, pierwsze odczuwalne efekty kuracji widoczne są już po dwóch tygodniach stosowania. Aby otrzymać optymalny efekt stosowania, należy przyjmować preparat przez okres kilku miesięcy. Jeżeli uzyskany efekt jest zadowalający, zaleca się stosowanie kuracji podtrzymującej, tj. 2 tabletki dziennie lub co drugi, trzeci dzień.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na ktrórykowiek ze składników preparatu, problemy zdrowotne związane z piersiami (cysty, guzy).

 

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.