Bust-up - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki korzystnie wpływające na jędrności biustu. Preparat polecany dla kobiet powyżej 18 roku życia, które chcą mieć bardziej jędrny i pełny biust, dla kobiet w okresie menopauzy, po karmieniu piersią oraz dla kobiet, które nie mają pełnego biustu z innych przyczyn.

Dawkowanie:

Doustnie. Zalecana dzienna dawka wynosi 4 tabletki (2 tabletki rano i 2 wieczorem). Nie należy przekraczać dawki 4 tabletek na dobę. Zażywać bezpośrednio przed albo w trakcie jedzenia, popijając co najmniej 1/2 szklanki wody. W razie trudności z połknięciem tabletki, można ją rozkruszyć.   W zdecydowanej większości przypadków, pierwsze odczuwalne efekty kuracji widoczne są już po dwóch tygodniach stosowania. Aby otrzymać optymalny efekt stosowania, należy przyjmować preparat przez okres kilku miesięcy. Jeżeli uzyskany efekt jest zadowalający, zaleca się stosowanie kuracji podtrzymującej, tj. 2 tabletki dziennie lub co drugi, trzeci dzień.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na ktrórykowiek ze składników preparatu, problemy zdrowotne związane z piersiami (cysty, guzy).   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.