Ekovit PRO System - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Podstawowe informacje
Skład witamina A
witamina C (kwas askorbinowy)
witamina E (tokoferol)
selen
Postać kapsułki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Działanie uzupełnia dietę w antyoksydanty

Wskazania:

W celu wzmocnienia odporności organizmu i ochrony przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. W niedoborach antyoksydantów powstałych na skutek degradacji naturalnego środowiska, niewłaściwego odżywiania, przebytych chorób, nadmiernego obciążenia fizycznego i psychicznego, stresu oraz stosowania używek.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1-2 kapsułek dziennie.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na schorzenia nerek. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.