×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Omega Kinder (syrop) - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplement diety przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia i kobiet w ciąży. Polecany w celu uzupełnienia codziennej diety w kwasy Omega-3, witaminy oraz kwas foliowy. Nienasycone kwasy Omega-3 wspomagają prawidłowe funkcjonowanie mózgu, systemu nerwowego i wzroku oraz wpływają korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie systemy odpornościowego. Witaminy A, C, D, E, B12 wspomagają rozwój i wzmacniają organizm. Natomiast zwarty w preparacie kwas foliowy wpływa pozytywnie na rozwój i funkcjonowanie systemu nerwowego i mózgu.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci powyżej 3 roku życia 2 x 5 ml dziennie (1 miarka = 5 ml). Kobiety w ciąży i karmiące matki 2 x 5 ml trzy razy dziennie.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.