Vicard Lecytyna (płyn) - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Preparat polecany dla osób dorosłych w celu uzupełnienia i wzbogacenia diety w witaminy oraz substancje wspomagające pamięć i koncentrację.

Dawkowanie:

Doustnie. Produkt wymaga rozcieńczenia przed spożyciem. 15 ml preparatu 3 razy dziennie w pół szklanki wody lub w szklance herbaty. Przyjmować w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.   Preparat nie zwiera alkoholu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadrważliwość na którykolwiek ze składników preparatu, rzadko występującą dziedziczą nietolerancję fruktozy.   Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe lub hamujące agregację płytek krwi.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w ciąży i okresie karmienia piersią.