Fitomagra Limita - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Diety odchudzające, oczyszczanie organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. Zaleca się przyjmowanie 3 tabletek 2 razy dziennie popijając dużą ilością wody na około 10 minut przed głównymi posiłkami. Po osiągnięciu pożądanej wagi, aby ją utrzymać preparat może być przyjmowany tylko przed najbardziej obfitym posiłkiem.   Nie podawać dzieciom poniżej 12 roku życia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, problemy z przełykaniem, zaburzenia żołądkowo-jelitowe.   Gdy przyjmujesz inne leki. Zwarty w preparacie błonnik może ograniczyć wchłanianie niektórych leków, jeśli przyjmuje się je równocześnie.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią (nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią).

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.