×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Omega-3 forte plus - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Preparat stosuje się jako uzupełnienie diety ubogiej w oleje ryb, u osób ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia zmian miażdżycowych i osłabienia sprawności układu sercowo-naczyniowego zwłaszcza dodatkowo palących papierosy i narażonych na stresy.

Zawarte w preparacie kwasy omega-3 korzystnie wpływają na gospodarkę tłuszczową organizmu i przyczyniają się do ochrony układu sercowo-naczyniowego i ułatwiają jego sprawne funkcjonowanie. Czosnek jest składnikiem działającym ochronnie na układ krążenia. Zawarte w czosnku biologicznie aktywne substancje wpływają na redukcję cholesterolu w ścianach naczyń i obniżenie ciśnienia krwi. Dodatek witaminy E w produkcie hamuje utlenianie kwasów nienasyconych i chroni komórki organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli 1- 2 kapsułki dziennie podczas posiłku. Najlepszy efekt osiąga się przy stosowaniu preparatu przez okres 4-5 miesięcy.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.