Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Preventic Extra - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE
Iskial Forte, 500 mg, kapsułki, 120 szt

Promocja

Iskial Forte, 500 mg,

23.99 zł 33.22 zł
Iskial, kapsułki z olejem z wątroby rekina, 120 szt.

Promocja

Bestseller

Iskial, kapsułki z olejem z

16.49 zł 22.36 zł
Mio Bio Alaskan, żelki z super tranem, 30 szt
Moller`s Tran Norweski, aromat cytrynowy, 250 ml

Promocja

Moller`s Tran Norweski, aromat

28.99 zł 34.43 zł
Moller`s Tran Norweski, aromat naturalny, 250 ml
Moller`s Tran Norweski,aromat owocowy, 250 ml
Tran, kapsułki, 60 szt.
Vitamarin, kapsułki, 250 mg, 120 szt
OFERTA PORTALU doz.pl
Preventic Extra 500, kapsułki, olej z wątroby rekina, 60 szt

Promocja

Preventic Extra 500, kapsułki,

21.49 zł 23.50 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Stany obniżonej odporności organizmu, w okresach epidemii grypy i przeziębień, w czasie przesilenia i osłabienia organizmu, w trakcie rekonwalescencji, po przebytych chorobach.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 2 razy dziennie po 2 kapsułki, przed lub po posiłku. Dzieci powyżej 3 roku życia 2 razy po 1 kapsułce dziennie, przed lub po posiłku. Dzieciom zaleca się wycisnąć zawartość kapsułki na łyżeczkę.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Preventic Extra 500, kapsułki, olej z wątroby rekina, 60 szt

Preparaty podobne:

Iskial Forte, 500 mg, kapsułki, 120 szt Iskial, kapsułki z olejem z wątroby rekina, 120 szt. Mio Bio Alaskan, żelki z super tranem, 30 szt Moller`s Tran Norweski, aromat cytrynowy, 250 ml Moller`s Tran Norweski, aromat naturalny, 250 ml Moller`s Tran Norweski,aromat owocowy, 250 ml Tran, kapsułki, 60 szt. Vitamarin, kapsułki, 250 mg, 120 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Tran kontra olej z wątroby rekina

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.