×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Salus Natura G-Aktiv - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Preparat jest  przeznaczony tylko dla osób dorosłych, zdrowych, z dobrą kondycją fizyczną oraz psychiczną, które intensywnie pracują (menedżerowie, studenci, sportowcy, kierowcy).

Dawkowanie

Doustnie. 1 tabletka 1-2 razy dziennie w odstępie czasowym nie mniejszym niż 2 godziny, najlepiej rano i w południe w czasie lub po spożyciu posiłku, popić dostateczną ilością płynu.

 

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

 

Uwaga! W trakcie zażywania preparatu nie wolno pić alkoholu.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na składnik preparatu, choroby serca, nadciśnienie, jaskrę, nadczynność tarczycy, wrzody  żołądka i/lub dwunastnicy, cukrzycę, choroby nerek i/lub wątroby, choroby hormonalne, psychiczne, gorączkę.

 

Gdy przyjmujesz leki działające na ośrodkowy układ nerwowy.

 

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży i okresie karmienia piersią.

Skutki uboczne

Może wystąpić wzrost ciśnienia krwi, przyśpieszone tętno, kołatanie serca, ból głowy, bezsenność, zwłaszcza po przekroczeniu zalecanej dziennej dawki.