Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Aronia z luteiną - zastosowanie i działanie

Podstawowe informacje
Skład luteina ekstrakt z owoców aronii
Postać kapsułki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Okulistyka
Działanie uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na narząd wzroku
PREPARATY PODOBNE
BigGarden Luteina z borówką (Pryzmin na oczy), tabletki, 30 szt.

Promocja

BigGarden Luteina z borówką

10.99 zł 15.24 zł
Doppelherz Aktiv Mocny wzrok, kapsułki, 30 szt
Doppelherz Aktiv Na oczy, kapsułki z luteiną, 30 szt

Promocja

Doppelherz Aktiv Na oczy,

12.49 zł 13.86 zł
Maxivision, kapsułki, 30 szt
Oculobon, kapsułki, 30 szt
Olimp Luteina Bio-Complex, kapsułki, 30 szt.

Promocja

Olimp Luteina Bio-Complex,

14.49 zł 25.69 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Preparat przeznaczony jest dla osób spędzających dużo czasu przy monitorze komputera, w pomieszczeniach klimatyzowanych i oświetlonych światłem jarzeniowym, z zaburzeniami widzenia o zmierzchu, spędzających wiele czasu za kierownicą oraz dla osób odczuwających z wiekiem pogarszanie się wzroku.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie podczas posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Preparaty podobne:

BigGarden Luteina z borówką (Pryzmin na oczy), tabletki, 30 szt. Doppelherz Aktiv Mocny wzrok, kapsułki, 30 szt Doppelherz Aktiv Na oczy, kapsułki z luteiną, 30 szt Maxivision, kapsułki, 30 szt Oculobon, kapsułki, 30 szt Olimp Luteina Bio-Complex, kapsułki, 30 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Aronia wykazuje działanie antynowotworowe

2014-09-19

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.