LongoVital Extra Energia - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Szczególnie polecany dla osób o aktywnym trybie życia i dużo pracujących, uprawiających sport, studentów oraz osób uczących się, rekonwalescentów i osób starszych. Preparat stosuje się w celu wzmacnienia organizmu, podniesienia odporności, poprawy wydolności fizycznej i umysłowej, zwiększenia tolerancji na stres.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli i osoby powyżej 15 roku życia 3 tabletki dziennie. Może być stosowany przez osoby z cukrzycą i/lub alergią. Nie zawiera konserwantów, barwników, cukru oraz substancji słodzących i zapachowych.

Możliwe skutki uboczne:

Nie stwierdzono skutków ubocznych. Preparat może być stosowany w długim okresie czasu.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.