Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Bioluteina - zastosowanie i działanie

Podstawowe informacje
Skład zeaksantyna luteina
Postać tabletki powlekane
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna Okulistyka
Działanie uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na narząd wzroku
PREPARATY PODOBNE
Doppelherz Aktiv Na oczy Forte, kapsułki, 30 szt
Klarin Perfekt, kapsułki, 30 szt
Luteina Lux, kapsułki, 30 szt

Promocja

Luteina Lux, kapsułki, 30 szt

11.49 zł 14.44 zł
Nutrof Total, kapsułki, 30 szt

Promocja

Nutrof Total, kapsułki, 30 szt

29.49 zł 33.73 zł
Providin, tabletki, 60 szt

Promocja

Providin, tabletki, 60 szt

12.99 zł 15.32 zł
SuperOptic, kapsułki elastyczne, 30 szt
SuperOptic, kapsułki elastyczne, 60 szt
Vislea, kapsułki elastyczne, 30 szt
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na narząd wzroku.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie podczas posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Preparaty podobne:

Doppelherz Aktiv Na oczy Forte, kapsułki, 30 szt Klarin Perfekt, kapsułki, 30 szt Luteina Lux, kapsułki, 30 szt Nutrof Total, kapsułki, 30 szt Providin, tabletki, 60 szt SuperOptic, kapsułki elastyczne, 30 szt SuperOptic, kapsułki elastyczne, 60 szt Vislea, kapsułki elastyczne, 30 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Jak zadbać o dietę bogatą w antyoksydanty

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.