×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Cefamadar - zastosowanie, działanie i opis

Podstawowe informacje
Skład Madar D4
Postać tabletki
krople
Kategoria Homeopatyczne
Specjalności Homeopatia
Działanie wspomaga terapię odchudzającą

Wskazania do stosowania

Lek jest stosowany zgodnie z zasadami homeopatii, między innymi w nadwadze. Przed zastosowaniem należy wykluczyć fakt, że otyłość nie jest spowodowana jakąś chorobą.

Dawkowanie

Doustnie. Jeśli inaczej nie zalecono stosuje się 1 tabletkę 1-3 razy dziennie lub 5-10 kropli 1-3 razy dziennie. U dzieci do 6 roku życia stosuje się połowę tej dawki, u dzieci od 6 do 12 lat stosuje się 2/3 dawki. Leku nie należy stosować u dzieci poniżej 1 roku życia. Czas terapii uzależniony jest od efektów. Czas terapii uzależniony jest od efektów. Nie należy stosować bez konsultacji lekarskiej dłużej niż 6 miesięcy i odchudzać się poniżej przyjętych norm (Body Mass Index).

Poinformuj lekarza

Gdy jesteś nadwrażliwy na składniki preparatu.

Gdy przyjmujesz inne leki. Efekt leku homeopatycznego może być zniesiony przez różne leki lub substancje przez Ciebie przyjmowane. Jeśli przyjmujesz inne leki powinieneś skontaktować się z lekarzem.

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ze względu na brak badań klinicznych odnośnie stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem leku należy zasięgnąć porady lekarza.

Skutki uboczne

Lek nie wpływa na zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi, obsługę maszyn i sprawność psychofizyczną.