×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Valerin Soft (Valerin mite) - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplement diety. Zawiera składniki pochodzenia roślinnego, które działają łagodząco w trudnościach z zasypianiem oraz w stanach napięcia nerwowego i niepokoju.

Dawkowanie

Doustnie. W celu uspokojenia: dorośli: 1-2 tabletki 3 razy dziennie. Dzieci powyżej 6 roku życia 1 tabletka 3 razy dziennie. W trudnościach z zasypianiem przyjmować pół godziny przed snem: dorośli 2 tabletki, dzieci powyżej 6 roku życia 1 tabletkę. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy masz uczulenie na składniki preparatu.

 

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu Valerin Soft w okresie ciąży i karmienia piersią.

Skutki uboczne

Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami w godzinach nocnych.