Bodymax Tonik Wzmacniający - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

W okresie długotrwałych, nadmiernych wysiłków psychicznych oraz w stresie (stany znużenia, nadmierna pobudliwość, kłopoty z zapamiętywaniem i koncentracją). W celu wzmocnienia dla osób odczuwających związane z wiekiem problemy ze męczeniem i osłabieniem pamięci. W okresie obniżonej odporności i w czasie rekonwalescencji.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 50 ml toniku dziennie, najlepiej rano, z posiłkiem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat  w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko obserwuje się zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nadciśnienie, chorby układu krążenia, cukrzycę. Gdy przyjmujesz inne preparaty witaminowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią.