Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Olimp Therm Line II - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE
Activita L-Karnityna 1000, kapsułki, 30 szt.
Activita L-Karnityna 600, kapsułki, 60 szt.
Slim Shape, tabletki, 30 szt.
Linea, tabletki, 60 szt

Promocja

Linea, tabletki, 60 szt

19.99 zł 24.27 zł
Olimp CLA z zieloną herbatą plus L-karnityna, kapsułki, 60 szt.

Promocja

Olimp CLA z zieloną herbatą

24.49 zł 42.81 zł
Olimp L-Karnityna Plus, tabletki, 80 szt.

Promocja

Olimp L-Karnityna Plus,

30.99 zł 49.13 zł
OFERTA PORTALU doz.pl
Olimp Therm Line 2, kapsułki, 60 szt.

Promocja

Olimp Therm Line 2, kapsułki,

22.49 zł 39.49 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Preparat polecany osobom dorosłym, otyłym, o wolnej przemianie materii i mało aktywnym fizycznie, jako środek ułatwiający odchudzanie.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 kapsułki 2 razy dziennie około 30 minut przed śniadaniem i obiadem. Przed rozpoczęciem terapii odchudzającej zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz chore serce, nadciśnienie, skłonności do depresji. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Olimp Therm Line 2, kapsułki, 60 szt.

Preparaty podobne:

Activita L-Karnityna 1000, kapsułki, 30 szt. Activita L-Karnityna 600, kapsułki, 60 szt. Slim Shape, tabletki, 30 szt. Linea, tabletki, 60 szt Olimp CLA z zieloną herbatą plus L-karnityna, kapsułki, 60 szt. Olimp L-Karnityna Plus, tabletki, 80 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Jak dotrzymać noworocznych postanowień?

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.