Ginsana G 115 - Panax ginseng - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Pomocniczo dla poprawienia tolerancji obciążeń psychicznych i fizycznych, w stanach zmęczenia, zwiększonej nerwowości, w zaburzeniach koncentracji, przy osłabieniu fizycznym i psychicznym, w okresie rekonwalescencji.

Dawkowanie:

Doustnie: 2 kapsułki w razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 4 kapsułek dziennie w okresie pierwszych 5 dni. Zaleca się przyjmowanie preparatu przez 1-2 miesięce.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na cukrzycę. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.