×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Olimp L-karnityna Forte Plus - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Uzupełnianie L-karnityny zalecane jest osobom otyłym i z tendencją do tycia, redukującym wagę, zagrożonym powikłaniami otyłości - miażdżycą i cukrzycą, rehabilitowanym ruchowo, ćwiczącym rekreacyjnie i sportowcom wyczynowym.

Dawkowanie

Doustnie. Uzupełnienie diety w L-karnitynę 1 kapsułka 1-2 razy dziennie między posiłkami, 1 tabletka do ssania 1-2 razy dziennie między posiłkami. Wspomaganie odchudzania 1 kapsułka 2-3 razy dziennie na około pół godziny przed posiłkiem, 1 tabletka do ssania 2-3 razy dziennie na około pół godziny przed posiłkiem. Wspomaganie wysiłku fizycznego 1 kapsułka 2-3 razy dziennie na około pół godziny przed wysiłkiem, 2-3 tabletki do ssania około pół godziny przed wysiłkiem.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.