Homeoslim - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Wskazany w stanach otyłości, przy nadwadze - preparat przyśpiesza przemianę materii, zmniejsza łaknienie i przyswajanie nadmiaru kalorii.

Dawkowanie:

Doustnie. Do całej szklanki wody (około 200ml) dodać krople według instrukcji: przez pierwszy tydzień - 3 razy dziennie po 8 kropli 30 minut przed posiłkiem. Następne 3 tygodnie - 3 razy dziennie po 12 kropli 30 minut przed posiłkiem. W piątym tygodniu - przerwa. Szósty tydzień i następne, aż do osiągnięcia zamierzonego rezultatu - 3 razy dziennie po 12 kropli 30 minut przed posiłkiem.  

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.