Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Hepatenal Max - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE
Gastrobon, kapsułki, 60 szt

Promocja

Gastrobon, kapsułki, 60 szt

25.99 zł 29.24 zł
Hepacol Total, tabletki, 30 szt

Promocja

Hepacol Total, tabletki, 30

6.99 zł 10.34 zł
Hepatobon, kapsułki, 60 szt

Promocja

Hepatobon, kapsułki, 60 szt

25.99 zł 29.24 zł
Karczoch, tabletki powlekane, 60 szt

Promocja

Karczoch, tabletki powlekane,

14.99 zł 17.86 zł
Hepatil, tabletki, 40 szt
Ulgix ochrona wątroby, tabletki, 30 szt
Karczoch, tabletki powlekane, 30 szt

Promocja

Karczoch, tabletki powlekane,

7.99 zł 9.64 zł
Lipobon, kapsułki, 30 szt
Sylicynar, tabletki powlekane, 60 szt.
Sylimafort, kapsułki, 30 szt
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplement diety polecany jest dla osób odczuwających skutki nieprawidłowej diety, spożywania alkoholu, zażywania leków, w celu wspomagania fizjologicznej funkcji wątroby.

Dawkowanie:

Doustnie. Zalecane jest przyjmowanie od 1 do 2 tabletek 2 razy dziennie podczas posiłku. Nie zaleca się podawania produktu dzieciom poniżej 7 roku życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

Preparaty podobne:

Gastrobon, kapsułki, 60 szt Hepacol Total, tabletki, 30 szt Hepatobon, kapsułki, 60 szt Karczoch, tabletki powlekane, 60 szt Hepatil, tabletki, 40 szt Ulgix ochrona wątroby, tabletki, 30 szt Karczoch, tabletki powlekane, 30 szt Lipobon, kapsułki, 30 szt Sylicynar, tabletki powlekane, 60 szt. Sylimafort, kapsułki, 30 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Co zrobić, aby chorując przewlekle urodzić zdrowe dziecko?

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.