Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Arthron Complex - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE
Olimp Arthroblock forte, kapsułki, 60 szt.

Promocja

Olimp Arthroblock forte,

27.99 zł 48.94 zł
MediStav Rebuild, proszek, 5 g, 30 saszetek
Doppelherz Aktiv Na stawy COMPLEX, kapsułki, 60 szt

Promocja

Doppelherz Aktiv Na stawy

31.99 zł 36.93 zł
Artro Protect Max, kapsułki, 60 szt
Artrocol, kapsułki, 60 szt

Promocja

Artrocol, kapsułki, 60 szt

15.49 zł 21.23 zł
Doppelherz Aktiv Na stawy Forte, kapsułki, 60 szt
Artresan Optima, kapsułki,  90 szt.
OFERTA PORTALU doz.pl
Arthron Complex, tabletki powlekane, 30 szt
Arthron Complex, tabletki powlekane, 60 szt

Promocja

Arthron Complex, tabletki

38.49 zł 54.15 zł
Arthron Complex, tabletki powlekane, 90 szt

Promocja

Arthron Complex, tabletki

65.49 zł 76.36 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Uzupełnienie diety w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowej struktury chrząstki stawowej.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 tabletki dziennie, popijając wodą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, jesteś alergikiem. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Arthron Complex, tabletki powlekane, 30 szt Arthron Complex, tabletki powlekane, 60 szt Arthron Complex, tabletki powlekane, 90 szt

Preparaty podobne:

Olimp Arthroblock forte, kapsułki, 60 szt. MediStav Rebuild, proszek, 5 g, 30 saszetek Doppelherz Aktiv Na stawy COMPLEX, kapsułki, 60 szt Artro Protect Max, kapsułki, 60 szt Artrocol, kapsułki, 60 szt Doppelherz Aktiv Na stawy Forte, kapsułki, 60 szt Artresan Optima, kapsułki, 90 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Sposób na sprawne stawy

Ewa Opiela

2013-05-05

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.