Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Pilonyx - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE
Dermobon, kapsułki, 30 szt
Dermobon, kapsułki, 60 szt
Skrzyp Complex, chelat, tabletki, 50 szt.
Ha-Pantoten optimum, tabletki, 60 szt

Promocja

Ha-Pantoten optimum, tabletki,

34.99 zł 50.25 zł
Humavit Z, tabletki, drożdże ze skrzypem i z pokrzywą, 150 szt
Olimp Bio-Silica, kapsułki, 30 szt.

Promocja

Olimp Bio-Silica, kapsułki, 30

15.99 zł 20.31 zł
Olimp Skrzyp Plus, kapsułki, 30 szt.

Promocja

Olimp Skrzyp Plus, kapsułki,

8.49 zł 10.87 zł
Silica, preparat wzmacniający, tabletki, 100 szt

Promocja

Silica, preparat wzmacniający,

17.49 zł 21.71 zł
Silica, preparat wzmacniający, tabletki, 50 szt
Skrzyp, tabletki powlekane, 30 szt
Skrzypovita, kapsułki, 80 szt
OFERTA PORTALU doz.pl
Pilonyx, kapsułki, 60 szt
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplementacja diety szczególnie polecana w celu: wzmocnienia struktury paznokci, lepszego odżywienia i regeneracji skóry, powstrzymania nadmiernej utraty włosów. Stosowany pomocniczo przy leczeniu zmian trądzikowych.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 razy dziennie 1-2 kapsułki obficie popijając wodą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Jeśli wystąpiła nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Pilonyx, kapsułki, 60 szt

Preparaty podobne:

Dermobon, kapsułki, 30 szt Dermobon, kapsułki, 60 szt Skrzyp Complex, chelat, tabletki, 50 szt. Ha-Pantoten optimum, tabletki, 60 szt Humavit Z, tabletki, drożdże ze skrzypem i z pokrzywą, 150 szt Olimp Bio-Silica, kapsułki, 30 szt. Olimp Skrzyp Plus, kapsułki, 30 szt. Silica, preparat wzmacniający, tabletki, 100 szt Silica, preparat wzmacniający, tabletki, 50 szt Skrzyp, tabletki powlekane, 30 szt Skrzypovita, kapsułki, 80 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.